Tiem, kuri saprot, ka paši veido savu dzīvi! uzzināt vairāk

Habarda dianētiskais seminārs

dianeticeskiy seminar habbarda

Tas, kurš iepazinies ar L.Rona Habarda grāmatu «Dianētika: mūsdienu zinātne par garīgo veselību», var izjust darbībā dianētikas tehnoloģiju, apmeklējot dianētisko semināru un saņemot dianētisko oditingu*.

*Oditings – (no latīņu valodas audire, tas nozīmē «dzirdēt vai klausīties») – tā ir absolūti unikāla privātās konsultācijas forma, kura palīdz cilvēkam paskatīties uz savu eksistenci un uzlabot savas spējas mierīgi uztvert to, kas viņš ir patiesībā, mierīgi uztvert savu apkārtni.

Lai piedalītos seminārā grāmatas izlasīšana nav obligāta prasība.

Ko cilvēks iegūst pēc semināra? Cilvēks kļūst spējīgs pārvarēt barjeras ceļā uz pārliecību, labklājību un panākumiem.

Dianētiskais seminārs sākas ar filmas noskatīšanos, kur ir apskatīti Dianētikas pamatprincipi un tiek izklāstīts, kas notiek oditinga sesijā*.

*Sesija: (no lat. sessio – «sēdēšana, sapulce») laika periods, kas ir atvēlēts kādai darbībai. Dotajā gadījumā – dianētikas oditingam.

Pēc tam cilvēks pārī ar otru semināra dalībnieku praktizē vadīt oditingu. Dažu stundu laikā viņš iepazīstas ar tehnoloģiju un spēj oditēt citu cilvēku vai pats saņemt oditingu. Oditings notiek apmācīta supervaizera* klātbūtnē.

*Supervaizers: (no angļu val. supervisor – «novērotājs») cilvēks, kurš vada dianētisko semināru un kurš ir atbildīgs par apmācību procesu, lai semināra dalībnieki pabeigtu kursu un varētu pielietot tehnoloģiju.

Semināra laikā dalībnieks sniedz un saņem dianētisko oditingu tik, cik nepieciešams, tādejādi personīgi pārliecinās par oditinga darbību un gūst sev labumu.

Dianētiskais seminārs notiek latviešu valodā.
Visi nepieciešamie materiāli ir tulkoti latviešu valodā.

SEMINĀRA ILGUMS: 2 dienas

 

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392