Tiem, kuri saprot, ka paši veido savu dzīvi! uzzināt vairāk

Habarda dianētiskais seminārs

dianeticeskiy seminar habbarda 2

Dianētikā bija atklāts, ka visi sāpīgie pārdzīvojumi, kurus jūs esat izjutuši, glabājas agrāk nezināmā prāta daļā – reaktīvajā prātā. Tie ir vienīgais stresa, nepārliecinātības un nepamatotu baiļu iemesls.

Dianētikas mērķis: cilvēks sasniedz jaunu stāvokli, pēc kuru viņš ir tiecies gadsimtiem ilgi, bet nekad nav varējis sasniegt. Šo stāvokli sauc KLĪRS. Klīrs ir cilvēks, kuram dianētikas terapijas rezultātā nav nedz reālu, nedz potenciālu psihosomatisko saslimšanu (tādu, kuras izsauc vai pastiprina dvēseles satricinājumi), un viņa domāšana un uzvedība ir racionālas*.

*racionāls – tāds, kas spēj izdarīt secinājumus, kuri ļauj izprast apkārtējo vidi un izmantot iegūtās zināšanas personīgo un vispārējo mērķu sasniegšanai; spējīgs spriest vai darboties saskaņā ar to, kas pēc veselā saprāta ir pareizs un prātīgs.

“Habarda Dianētiskajā seminārā” jūs saņemsiet profesionālu palīdzību no kvalificētiem Dianētikas speciālistiem. Jūs strādāsiet kopā ar citiem cilvēkiem, kuri tāpat kā jūs ir gatavi tikt skaidrībā ar tām lietām, kuras ir ieslēgtas viņu reaktīvajā prātā un traucē dzīvot.

Saņemot tieši jums nepieciešamās instrukcijas un izmantojot filmu “Kā pielietot Dianētiku”, kurā konceptu pēc koncepta tiek dota informācija par Dianētiku, jūs apgūsiet visu, kas vajadzīgs, lai sāktu veikt Dianētikas procedūru.

Semināri notiek brīvdienās no rīta līdz vakaram. Jūs saņemsiet arī personīgu konsultāciju par to, kāds ir jūsu nākamais solis, lai paātrinātu savu virzību pretim stāvoklim Klīrs.

Jūs gūsiet panākumus un laimes sajūtu, kuru patiesībā gribat un varat sasniegt. Nāciet uz dienētisko semināru un izprotiet, kā darbojas Dianētika.

dianeticeskiy seminar habbarda film

«Dianētikas terapijā jūs gaida piedzīvojums: jūs uzzināsiet, kādēļ izdarījāt to, ko izdarījāt; kas radīja tās tumšās un nezināmās bailes, kuras apciemoja jūsu bērnības murgos, zināt kur atrodas jūsu sāpju un prieka brīži.»

L.Rons Habards
No grāmatas “Dianētika. Mūsdienu zinātne par garīgo veselību”

 

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392