Dzīves remonts

 

Екатерина Грановска kvadrat

fb 2 iconki fb insta 
Jekaterina Granovska
stjuarte

«Viss, kas notiek, notiek uz labu. Bija problēmas prioritātes noteikšanai mācību procesā un profesijas izvēlē. Kriticisms, nervozitāte, uzmanības novēsšana, parādījās testa izpildes laikā. Oditings no vārda audire, kas nоzīmē "dzirdēt, klausīties", tā ir pavisam unikāla personīgas konsultācijas forma. Oditings neieslēdz sevī hipnozi, ietekmēšanu, (medicīnisku preperātu pielietošanu), palīdzēja man apsvērt dažādas dzīves epizodes. Likās, kas varizmainīties, , ja vienu un to pašu epizodi no dzīves atkārtoti izrunāt, no sākuma nedaudz, bet ar katru reizi  pilnīgi atveries un sācapzināties un redzēt skaidri problēmas būtību.
Dažreiz mēs "ēdam sevi"bez redzamiem iemesliem, kad domājam, ka redzam savu dzīvi tā vai citādi.Salikt visu pa plauktiņiem un iegrimtsevis izzināšanas zinātnē VAJAG!
Bez iekšējas pārdzīvojumu kritikas, kļuva vieglākdvēselē un iet pa dzīvi viegli. Priekšā stāv vēl daudz darba, tāpēc es turpināšu sadarboties ar Dianētikas Centru.  

   

👇 
PĀRIET PIE TESTA

 

 

  

Jurij Kiselevpedagogs

«Mana meita man pasniedza neparastu dāvanu - individuālu programmu "Dzīves remonts". Apmeklējot šīs programmas sesijas, es sevī sajutu pozitīvas pārmaiņas.
Sakotnēji, parādījās enerģija, uzlabojās atmiņa un garastāvoklis. Ar pārsteigumu vēroju, ka manā domāšanā kaut kas notiek — pēkšņi radās domas, par kurām man pat nebija nojausmas, ka tās manā prātā vispār pastāv. Tas palīdzēja saprast manas attiecības ar citiem cilvēkiem, un to, kas mani ietekmē negatīvi un kas ir pozitīvi, un kā ar to tikt galā. Atklāti sakot, reizēm nebija viegli. Likās, ka neko nesaprotu, bet tad radās kaut kādas atklāsmes un garastavoklis cēlās. Pēc sesijām es jutos iedvesmota un ar dzīves enerģiju piepildīta. Esmu ļoti pateicīga Latvijas Dianētikas centra kolektīvam, kura darbinieki palīdzēja man tikt skaidrībā ar manām dzīves problēmām un grūtībām.
Liels paldies Ingai par profesionalitāti, pacietību, draudzīgumu un viņas šarmu. Pateicoties viņai, sesiju laikā jutos ērti un pārliecināti. No visas sirds esmu pateicīga!
» 

 

Jurij Kiselevfb 2 iconki fb insta 
Žanna Nikitina 
zobārsts

 «Es ieraudzīju un sapratu, cik ļoti mana sliktā puse velk mani uz leju un, ja es ar šo pusi neko nedsrīšu, tas mana dzīve notekti turpinās kļūt arvien sliktāka. Es ar to nesamierinājos un nolēmu veikt savas "dzīves remontu". Un tas bija pareizs lēmums – "bingo". No tā brīža mana dzīve sāka uzlaboties - es kļuvu daudz efektīvāka, ienākumi palielinājās un uzlabojās attiecības.»‎

 

Kas ir dzīves remonts?

👇 
Uzzināt vairāk

 

 

звезда

MŪSU MĒRĶIS

lai jūs būtu tādā stāvoklī, lai pats varētu uzlabot savu dzīvi tā,
kā uzskatāt par pareizu, un vienmēr varētu sasniegt savus mērķus..


ремонт

REZULTĀTI
                    pēc programmas
                           


            
руководитель

 

 

страховой агент

 

 

строитель

PĀRIET PIE TESTA 

Uzzināt vairākfb 2  iconki fb insta


© Latvijas Dianētikas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Dianētika® un L.Rons Habards® ir preču zīmes un tiek lietotas tikai ar šo preču zīmju turētāja atļauju. Jebkura veida pavairošana nav atļauta.

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392