Tiem, kuri saprot, ka paši veido savu dzīvi! uzzināt vairāk

Dzīves remonts

Kas ir dzīves remonts?

Ja jūs gribat būt veiksmīgs, sasniegt savus mērķus, tad šī programma ir domāta tieši jums.

Programmu “Dzīves remonts” katram cilvēkam veido individuāli.

Dzīves remonts ir individuālas konsultācijas ar dianētikas speciālistu. Nepieciešamības gadījumā, atkarībā no problēmas rakstura, var būt piesaistīti vairāki speciālisti.

Katru programmu sagatavo, balstoties uz interviju un testiem. Uz testu pamata nosaka to jomu, ar kuru ir jāstrādā primāri.
 
Konsultācija ir saruna starp diviem cilvēkiem – cilvēku, kurš saņem dzīves remontu un speciālistu. Tā nav vienkārša saruna. Visi programmas soļi ir balstīti uz L.Rona Habarda atklājumiem prāta darbības, administrēšanas, personīgas efektivitātes, morāles un ētikas jomā. Dzīve rāda, ka katrā no šīm piecām jomām cilvēkiem ir ko uzlabot vai mainīt. Iespējams, jūs zināt kādu, kurš dzīvē jau ir guvis panākumus un veiksmīgi tiek galā ar visām savām problēmām. Iespējams, jūs pats esat tāds cilvēks.
Tomēr, diemžēl, tas ir liels retums.

Ir arī vispārzināma patiesība, ka cilvēka attīstībai un pilnveidei nav robežu. 

Kam ir domāta programma “Dzīves remonts”?

Šī programma ir domāta praktiski jebkuram cilvēkam: uzņēmējiem, māksliniekiem, dažāda līmeņa vadītājiem un padotajiem, mājsaimniecēm studentiem un pat pusaudžiem. Tomēr biežāk to izmanto tieši uzņēmēji. Tie ir cilvēki, kuri ir sava darba entuziasti, no viņiem ir atkarīga ne tikai ģimenes nākotne, bet arī viņu darbinieku dzīve. Tādēļ uzņēmējiem ir ļoti vērtīgi uzlabojumi jebkurā no šīm dzīves jomām.  

Mūsu mērķis, lai jūs būtu tādā stāvoklī, lai pats varētu uzlabot savu dzīvi tā, kā uzskatāt par pareizu, un vienmēr varētu sasniegt savus mērķus.

 

PIERAKSTIETIES UZ KONSULTĀCIJU

 

 

звезда

MŪSU MĒRĶIS

lai jūs būtu tādā stāvoklī, lai pats varētu uzlabot savu dzīvi tā,
kā uzskatāt par pareizu, un vienmēr varētu sasniegt savus mērķus..


ремонт

REZULTĀTI
                    pēc programmas
                           


            
руководитель

 

 

страховой агент

 

 

строитель

 

Екатерина Грановска kvadrat

fb 2 iconki fb insta 
Jekaterina Granovska
stjuarte

«Viss, kas notiek, notiek uz labu. Bija problēmas prioritātes noteikšanai mācību procesā un profesijas izvēlē. Kriticisms, nervozitāte, uzmanības novēsšana, parādījās testa izpildes laikā. Oditings no vārda audire, kas nоzīmē "dzirdēt, klausīties", tā ir pavisam unikāla personīgas konsultācijas forma. Oditings neieslēdz sevī hipnozi, ietekmēšanu, (medicīnisku preperātu pielietošanu), palīdzēja man apsvērt dažādas dzīves epizodes. Likās, kas varizmainīties, , ja vienu un to pašu epizodi no dzīves atkārtoti izrunāt, no sākuma nedaudz, bet ar katru reizi  pilnīgi atveries un sācapzināties un redzēt skaidri problēmas būtību.
Dažreiz mēs "ēdam sevi"bez redzamiem iemesliem, kad domājam, ka redzam savu dzīvi tā vai citādi.Salikt visu pa plauktiņiem un iegrimtsevis izzināšanas zinātnē VAJAG!
Bez iekšējas pārdzīvojumu kritikas, kļuva vieglākdvēselē un iet pa dzīvi viegli. Priekšā stāv vēl daudz darba, tāpēc es turpināšu sadarboties ar Dianētikas Centru.  

    

  

Jurij Kiselevpedagogs

«Mana meita man pasniedza neparastu dāvanu - individuālu programmu "Dzīves remonts". Apmeklējot šīs programmas sesijas, es sevī sajutu pozitīvas pārmaiņas.
Sakotnēji, parādījās enerģija, uzlabojās atmiņa un garastāvoklis. Ar pārsteigumu vēroju, ka manā domāšanā kaut kas notiek — pēkšņi radās domas, par kurām man pat nebija nojausmas, ka tās manā prātā vispār pastāv. Tas palīdzēja saprast manas attiecības ar citiem cilvēkiem, un to, kas mani ietekmē negatīvi un kas ir pozitīvi, un kā ar to tikt galā. Atklāti sakot, reizēm nebija viegli. Likās, ka neko nesaprotu, bet tad radās kaut kādas atklāsmes un garastavoklis cēlās. Pēc sesijām es jutos iedvesmota un ar dzīves enerģiju piepildīta. Esmu ļoti pateicīga Latvijas Dianētikas centra kolektīvam, kura darbinieki palīdzēja man tikt skaidrībā ar manām dzīves problēmām un grūtībām.
Liels paldies Ingai par profesionalitāti, pacietību, draudzīgumu un viņas šarmu. Pateicoties viņai, sesiju laikā jutos ērti un pārliecināti. No visas sirds esmu pateicīga!
» 

 

Jurij Kiselevfb 2 iconki fb insta 
Žanna Nikitina 
zobārsts

 «Es ieraudzīju un sapratu, cik ļoti mana sliktā puse velk mani uz leju un, ja es ar šo pusi neko nedsrīšu, tas mana dzīve notekti turpinās kļūt arvien sliktāka. Es ar to nesamierinājos un nolēmu veikt savas "dzīves remontu". Un tas bija pareizs lēmums – "bingo". No tā brīža mana dzīve sāka uzlaboties - es kļuvu daudz efektīvāka, ienākumi palielinājās un uzlabojās attiecības.»‎

 

PIERAKSTIETIES UZ KONSULTĀCIJU

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392