Tiem, kuri saprot, ka paši veido savu dzīvi! uzzināt vairāk

Dzīves remonts

Kas ir dzīves remonts?

Ja jūs gribat būt veiksmīgs, sasniegt savus mērķus, tad šī programma ir domāta tieši jums.

Programmu “Dzīves remonts” katram cilvēkam veido individuāli.

Dzīves remonts ir individuālas konsultācijas ar dianētikas speciālistu. Nepieciešamības gadījumā, atkarībā no problēmas rakstura, var būt piesaistīti vairāki speciālisti.

Katru programmu sagatavo, balstoties uz interviju un testiem. Uz testu pamata nosaka to jomu, ar kuru ir jāstrādā primāri.
 
Konsultācija ir saruna starp diviem cilvēkiem – cilvēku, kurš saņem dzīves remontu un speciālistu. Tā nav vienkārša saruna. Visi programmas soļi ir balstīti uz L.Rona Habarda atklājumiem prāta darbības, administrēšanas, personīgas efektivitātes, morāles un ētikas jomā. Dzīve rāda, ka katrā no šīm piecām jomām cilvēkiem ir ko uzlabot vai mainīt. Iespējams, jūs zināt kādu, kurš dzīvē jau ir guvis panākumus un veiksmīgi tiek galā ar visām savām problēmām. Iespējams, jūs pats esat tāds cilvēks.
Tomēr, diemžēl, tas ir liels retums.

Ir arī vispārzināma patiesība, ka cilvēka attīstībai un pilnveidei nav robežu. 

Kam ir domāta programma “Dzīves remonts”?

Šī programma ir domāta praktiski jebkuram cilvēkam: uzņēmējiem, māksliniekiem, dažāda līmeņa vadītājiem un padotajiem, mājsaimniecēm studentiem un pat pusaudžiem. Tomēr biežāk to izmanto tieši uzņēmēji. Tie ir cilvēki, kuri ir sava darba entuziasti, no viņiem ir atkarīga ne tikai ģimenes nākotne, bet arī viņu darbinieku dzīve. Tādēļ uzņēmējiem ir ļoti vērtīgi uzlabojumi jebkurā no šīm dzīves jomām.  

Mūsu mērķis, lai jūs būtu tādā stāvoklī, lai pats varētu uzlabot savu dzīvi tā, kā uzskatāt par pareizu, un vienmēr varētu sasniegt savus mērķus.

PIERAKSTIETIES UZ KONSULTĀCIJU

 

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392