• Sākums
  • Kā es nonācu Dianētikas centrā

Kā es nonācu Dianētikas centrā


Pēc profesionālās darbības savus pēdējos 25 gadus es nodarbojos ar lauksaimniecību. Gan tirdzniecība gan audzēšana. Lai noturētos uz strīpas ir regulāri jāseko līdzi tam kas notiekās pasaulē.

 Andre Savdons
 
fb 2 

 
Tāpēc jālasa un jāmācās ir neaprtraukti. Jā jā.. arī tādā nozarē kā lauksaimniecība viss attīstās diezgan strauji. Cilvēks kas nezina vēsturi diezin vai spēs izveidot arī nākotni tāpēc esmu diezgan daudz lasījis arī par to kā lauksaimniecība ir attīstījusies kopumā. Mani ļoti iepatikās Nikolaja Kurdjumova darbi. Pats viņš pēc izglītības ir dārzkopis, praktiķis, ikdienā daudz nodarbojās arī pētnieciskās žurnālistikas jomā.

raspberries 2878955 1920 mini

No viņa darbiem uzzināju, ka daļu no savām prasmēm viņš ir apguvis L.R. Habarda centrā, Maskavā. Nolēmu papētīt kas tas ir un vai ko līdzīgu var Latvijā atrast. Atradu. Dianētikas centrs Kr. Valdemāra 20. Esmu diezgan uzmanīgs attiecībā uz jaunām lietām, tāpēc sākumā nolēmu aizpildīt vienkārši testu, kas ir pieejams mājas lapā un apskatīties ko tad par mani pastastīs. Tests ir diezgan pagarš un vajag nedaudz pacietības, bet nu tiku galā. Pēc paris dienām mani uzaicināja uz interviju lai sniegtu skaidrojumus. Pateikt atklāti – klausījos ar vienu ausi. Nelielu interesi Danguole radīja, nopirku pāris grāmatas lai saprastu par ko vispār iet runa un pierakstījos uz vienu sesiju cerībā ka atmetīšu smēķēšanu. Tasinības labad jāsaka ka šobrīd to vēl neesmu izdarījis, bet.. ir parādījusies vēlme.

Tas, ka visas problēmas ir paša radītas man sen jau bija skaidrs, bet kā tikt galā ar visu sastrādāto un sagādāto nastu gan nebija skaidrs.. Izmēģinājis biju dazādus kursus. Grāmatas arī ne vienu vien desmitu pārlasījis.

 


Dianētikas centrā aizķēra sekojošas lietas:


9
Pati dianētika un saentolģija lai arī grozās pa garīgām sfērām pēc savas būtības ir ļoti praktiskas lietas. Kā audzināt bērnus, kā pareizi mācīties, ka organizēt darba lietas, kā tikt gala ar motivācijas trūkumu, kā izveidot laimīgu ģimeni, kā saprasties ar apkārtējiem, kā kontrolēt apkārt notiekošo un vēl desmitiem ikdienišķas problēmas kas uztrauc ja ne visu, tad lielāko daļu cilvēces daļu gan. Uz visiem šiem jautājumie dianētikas centrā ir atbildes.

9
Vispārēja laipnība no apkalpojošā personāla, kas dažreiz robežojas jau ar patiesām rūpēm


9

Iecietība pret citādi domājošiem. Es teiktu, ka šoreiz IECIETĪBA ir jāraksta ar lielo burtu

 

Izrādās ka tam ir ļoti vienkaŗšs izskaidrojums. Viņi zina kāpēc cilvēki rīkojas tā kā rīkojas. Kāpēc notiek tik daudz neloģisku, neracionālu lietu apkārt. Un labprāt palīdz. Pareizāk sakot uzskata to par savu misiju..

Ok, cik tad tālu esmu pats ticis un kāpēc par to stāstu. Pēdējā gada laikā ir notikušas lietas, kuras iespējams var uzskatīt par sakritībām, bet ja sakritību ir pārāk daudz tad gribot negribot domas sliecās uz vārdu likumsakarību. Bet nu spriežiet paši..

Bet nu spriežiet paši: 


9 

Vēcākais dēls pēc n-to gadiem, ko pavadījis mājās un slimnīcās (2 grupas invaliditāte) beidzot ir nostājies pats uz savām kājām, sācis strādāt, pelnīt un dzīvo atseviški.


9

Sievasmāte zaudēja savu dzīvesbiedru – nevarēja gulēt un bija uz vispārējā nervu sabrukuma robežas. Tagad ir atradusi jaunu mīlestību un sapratusi ka ar tuva cilvēka nāvi dzīve nebeidzās.
Abi viņi bija uz vairākām nodarbībām apmēram trīs nedēļu garumā.
Pats esmu izgājis attīrīšanas kursu un pēc ilgiem gadiem ir normalizējies svars. Sievai vair nav iemesla jautāt kurā grūtniecības mēnesī es esmu . Es ar prieku ēdu dārzeņus, kuriem pirms tam pat virsū neskatījos vai ēdu ar gariem zobiem. Un to saka cilvēks, kuram dārzā dārzeņi vienmēr ir bijuši . Tātad kaut kas tanīs smadzenēs tomēr mainās..


9 

ТTagad jaunāko meitu aizūtīju uz nodarbībām. Man viņa ir īsts spridzeklis un pie mācībām nekādi nevarēja piedabūt. Pagājušo nedēļu sāka pastāvīgi pildīt mājasdarbus. Te protams jāatzīmē arī manas sievas pacietība un nepārtrauktais darbs, bet… tik un tā… priekš manas trešklasnieces tas skaitās varoņdarbs.
Divus gadus māja juka prātā kad Samantai vajadzēja izpildīt mājas darbus. Un še tev. Sakritība?

Ok, apskatīsimies kas tālāk notiksies. Man ir vēl pāris piemēri, bet par tiem šoreiz paklusēšu, jo ir lietas, kas notiekas uz misticisma robežas.


orchard 1872997 1920 mini 
Domas ir materiālas. Kāpēc?

Tāpēc ka viss, ko dzīvē patiešām esmu vēlējies, ir piepildījies. Tikai par sekām es nebiju domājis, ka tās būs tieši tādas. Maz ir tas, ka piepildās tas, ko tu vēlies. Vēl ir jāmāk parvaldīt un kontrolēt to vidi, kuru tu esi radījis. Ja nemāki, tad problēma garantēta. Tieši tagad to es mācos. Uz šo brīdi esmu ceļa sākumā un ļoti ceru, ka izdosies beidzot izrauties no tā riteņa, kad pats radu problēmas un pēc tam viņas risinu.

 

Īsumā – iesaku visiem iet un pamēģināt. Ir kaudze ar bezmaksas kursiem on-line, ir kursi par nelielu samaksu, kurus principā var atļauties jebkurš. Ir arī augstākais līmēnis par nopietnākām summām, bet tas patiešām ir nedaudz salīdzinājumā ar ieguvumiem. Ja vien ir vēlme kaut ko šinī dzīvē mainīt. Ja jums viss apmierina, tad te nav ko darīt, bet ja vēlaties patiešām savu dzīvi uzlabot nevis par 10 vai 20%, bet par 1000% tad dariet tā kā es.

Sākumā aizpildiet testu.

Andrejs Savdons (uzņēmējs)


👇 

 

 

 KAS TAS IR PAR TESTU?

 

 

 

MŪSU KLIENTU
ATSAUKSMES:

Jurij Kiselevfb 2 iconki fb insta 
Žanna Nikitina 
zobārsts

«Pirms testa es jutos, kā "vāvere ritenī". Es nejauši uzdūros uz kaut kādu Oksfordas personas analīzes testu. Kad es to izpildīju, es satikos ar konsultantu, kurš paskaidroja man, kuras ir manas vājās un stiprās puses. Es ieraudzīju un sapratu, cik ļoti mana sliktā puse velk mani uz leju un, ja es ar šo pusi neko nedsrīšu, tas mana dzīve notekti turpinās kļūt arvien sliktāka. Es ar to nesamierinājos un nolēmu veikt savas "dzīves remontu". Un tas bija pareizs lēmums – "bingo". No tā brīža mana dzīve sāka uzlaboties - es kļuvu daudz efektīvāka, ienākumi palielinājās un uzlabojās attiecības.»‎

  


👇 
PĀRIET PIE TESTA

 


Jurij Kiselevfb 2 iconki fb insta 
Jurijs Kiseļovs
 
IT sperciālists, uzņēmējs

«‎Man patīk Oksfordas tests tāpēc, ka es uz to raugos kā inženieris. Man patīk saņemt precīzus datus, pirms es sāku kaut ko darīt, un šis tests ir precīza diagnostika: kādā stāvoklī ir cilvēks — cik viņš ir sabiedrisks, vai otrādi — "iegrimis sevī", cik adekvāti novērtē to, kas notiek viņam apkārt, vai otrādi — dzīvo ilūzijās. Cik viņš ir mierīgs, vai otrādi — nervozē, utt. Vadoties no šiem datiem, speciālists precīzi saka, ar ko cilvēkam konkrēti ir jāstrādā, pirmkārt, un ar ko pēc tam. Un notiek brīnumaina lieta — izpildot testu atkārtoti, pēc katra pakalpojuma saņemšanas, testa rādījumi noteikti uzlabojas. Lai gan testa jautājumi ir vieni un tie paši, pēc saņemtā pakalpojuma, atbildot uz jautājumiem, vadoties no savām sajūtām, kāda atbilde momentā ienāk prātā.»‎

 

 

 br

 

fb 2 iconki fb insta 
Оlegs Brovko
kolekcionārs

«‎Draugi man pastāstija par personības testu. Tas ir ļoti profesionāls instruments, kuru iesaku visiem. Pēc testa, tas ir kā "šāviens" — no pirmās reizes "desmitniekā".
Speciālists man iedeva rezultātus, paskatījās uz tiem, ko nepieciešams izdarīt, es izmantoju speciālista dotos padomus un viss — problēma vairs nepastāv.
Vienkārši vajag precīzi saprast, kas Jums traucē. Tests Jums parādīs, un — uz priekšu, draugi — visu var mainīt uz labu! Viss ir Jūsu rokās!
»‎

👇 
PĀRIET PIE TESTA

 


Oksana Cerkova mini
fb 2
 iconki fb insta 
Oksana Čerkova
web-dizainere

«Es daudzus gadus meklēju atbildi uz jautājumu, kā vienmēr palikt pie mērķa, un kāpēc man tas neiznāk? Kāpēc es periodiski darbojos ne tā, kā uzskatu par par vajadzīgu, un pēc tam uz sevi dusmojos? Kāpēc es nevaru sevi kontrolēt attiecīgā pakāpē? Kā atīstīt gribasspēku? Kā neamest iesākto? Atbilžu meklējumos es pārlasīju lielu daudzumu dažādas literatūras, bet viss bija velti. Kādu reizi es prieka pēc izpildīju Oksfordas personības analīzes testu, un jau nākamā dienā, mācoties klasē, atradu ilgi gaidīto atbildi, kura pagrieza manu skatu uz sevi un pasauli, pateicoties kuram, tagad un vienmēr esmu uz mērķa. Es vairs nevedu dialogu pati ar sevi, un nedaru to, par ko pēc tam sevi lamāju. Dzīve pārstāja būt nebeidzamas šūpoles, tagad es eju tikai uz priekšu un tas ir tik lieliski!»‎  

👇 
PĀRIET PIE TESTA

 

 

Krisitina Nikulcovafb 2 iconki fb insta

Kristīna Nikuļcova
šķīrējtiesas vadītāja

«Man Oksfordas personības tests ir unikāla iespēja paskatīties, uz savu dzīvi dažādās dzīves sfērās. Un, kad redzu, ka kaut kas nedaudz kļuvis sliktāk, es zinu, pie kā ir jāpiestrādā, un kam veltīt vairāk uzmanības, lai to izmanītu uz labo pusi»‎

 👇 
PĀRIET PIE TESTA

 

 

 mitrij Bibicev

fb 2 iconki fb insta 
Dmitrijs Babičevs
mēbeļu ražotājs


«‎‎Es nejauši iegāju LDC un nolēmu izpildīt Oksfordas personības testu, kurš parāda, kādā stāvoklī atrodas cilvēka dažādas dzīves sfēras. To izpildot un saņemot atbildes grfiku, biju pārsteigts par to, ka dažas pozīcijas, par kurām es biju pārliecināts par 99%, atradās negatīvā stāvoklī. Kad kvalificēts speciālists izanalizēja testu, es saņēmu pilnu paplašinātu atbildi, kas ar ko strādā, un kas var palīdzēt, palielinot ietekmi konkrētā virzienā. Sev es definēju nepieciešamību apgūt dažus pašizglītības kursus.»‎ 

👇 
PĀRIET PIE TESTA

 


ramka dla foto
Maksims. Rīga.
Speciālists interneta virzībā

«‎Kad es izpildīju testu, es to neuztvēru nopietni.Tas taču ir vienkārši tests. Es pat iedomāties nevarēju, ka tas tik precīzi var parādīt man to,kas ar mani notiek. Kad man to izskaidroja, es varēju daudz ko uzzināt par sevi, saprast, kāpēc konkrēti nepatīkamie notikumi notika ar mani tajos momentos. Pamatojoties uz testa rezultātiem, man piemeklēja materiālus, kuri man palīdzēja tikt galā ar situācijām.Es varēju atrast lēmumus un tikt galā ar problēmu, kura man nedeva mieru. Noteikti varu pateikt, ka Oksfordas personības tests ir labākais veids, kā atkāpties no problēmām, izsvērti pasaktīties uz savu dzīvi no malas, ieraudzīt atbildes uz jautājumiem, kas nedod mieru.»‎

 

 

 DSC7882 www.stylefoto.lv

  ©  Latvijas Dianētikas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Dianētika® un L.Rons Habards® ir preču zīmes un tiek lietotas tikai ar šo preču zīmju turētāja atļauju. Jebkura veida pavairošana nav atļauta.

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392