• Sākums
  • Lasot šo grāmatu, es biju šokēta.

Lasot šo grāmatu, es biju šokēta.

 

 

 

fb 2 iconki fb insta

Kristīna Nikuļcova
šķīrējtiesas vadītāja

«‎Es vēlos dalīties ar jums savā veiksmes stāstā pēc grāmatas “Dianētika” izlasīšanas. Tā nu ir sanācis, ka dzīvē esmu diezgan impulsīvs un emocionāls cilvēks.
Agrāk es nokļuvu tādās situācijas, kurās es reaģēju vai kaut kā atbildēju ļoti asi. Pagāja laiks, un es sev jautāju, kāpēc es tā darīju. Varēja taču kaut kā mierīgāk. Vai kāpēc es reaģēju tik asi. Bet atbildes neatradu. Pēc izglītības es esmu psihologs un savā mācīšanās laikā sapratu, ka nevaru atrast atbildes uz saviem jautājumiem. Es neatradu nevienu instrumentu, kas atvieglotu manu emocionālo stāvokli.
Pēc kāda laika es iepazinos ar grāmatu “Dianētika”. Man iedeva izlasīt vienu nodaļu un uzreiz sapratu: “Es gribu to izzināt.” Lasot šo grāmatu, es biju šokēta. Tāpēc, ka par šādiem datiem agrāk es nekur nebiju lasījusi. Es patiešām tiku skaidrībā un sapratu kā darbojas cilvēka prāts. Es sapratu, kāpēc es tik asi reaģēju, kāpēc es nespēju sevi noteiktās situācijās kontrolēt. Tagad, lietojot datus, kas aprakstīti šajā grāmatiņā, un varu ar simtprocentīgu pārliecību teikt, ka mana dzīve ir mainījusies par 180 grādiem. Mana dzīve ir pagriezusies. Es kļuvu savādāka. Es sapratu, ka dzīvot var savādāk. Ka sevi var kontrolēt. Un, tagad, es zinu atbildes uz saviem galvenajiem jautājumiem. Es iesaku jums iegādāties šo grāmatu,izlasīt to, un, iespējams, atradīsiet atbildes uz saviem svarīgākajiem jautājumiem, kādi jums ir. Visu labu! 
»‎

👇 

 

 Dianētika: mūsdienu zinātne par garīgo veselību

 

20€

Dianetika lat

  Ātrs pasūtījums

 

  

23€
DVD 
ka pielietot dianetiku lv

  Ātrs pasūtījums

 

 

© Latvijas Dianētikas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Dianētika® un L.Rons Habards® ir preču zīmes un tiek lietotas tikai ar šo preču zīmju turētāja atļauju. Jebkura veida pavairošana nav atļauta. 

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392