• Sākums
  • Vairs nav spēcīgās bēdu sajūtas

Vairs nav spēcīgās bēdu sajūtas

 

для карусели света мини    

fb 2 iconki fb insta

Svetlana Čerkova
uzņēmēja

«‎Es apmeklēju Dianētikas semināru aiz ziņkārības. Tajā uzzināju daudz interesanta par to, kādēļ cilvēki dažkārt neadekvāti uzvedas, kādēļ mēdz būt aizkaitināti, kādēļ nespēj valdīt pār sevi. Semināra beigās dalībnieki sadalījās pāros un viens otram novadīja dianētikas oditinga sesijas (speciāla procedūra, kuras laikā cilvēkam novāc uzmanību no neveiksmēm un traumām). Līdz seminaram es dzīvoju ar dziļu zaudējuma sajūtu, saistītu ar vecmāmiņas nāvi. Es stipri raudāju katrreiz, kad viņu atcerējos. Pēc oditinga vairs nav spēcīgās bēdu sajūtas, es ar pateicību atceros savu vecmāmiņu, asaru vairs nav. Dzīve pēc šā oditinga kļuva vieglāka.» 

***

 «‎Mana māsīca pažēlojās, ka viņu moka alerģija, sitpra nieze, un viņa nevar lietot kosmētiku, visa seja no tā ir pumpās, neviena smēre nepalīdz. Tas notika pavisam nejauši, līdz tam  viņai ar seju viss bija kārtībā. Es nolēmu viņai palīdzēt un veicu viņāi Dianētisko oditingu, un kāds bija apbrīnojams pārsteigums! Divu dienu laikā viņai izsitumi no sejas nogāja. Lūk, kā!» 

  

 

 

илья

fb 2 iconki fb insta

Ilja Tihonovs
speciālists mācību jomā

 «Sveiki, mani sauc Ilja. Es gribu pastāstīt par Dianētisko procedūru, kuras laikā man noņēma negatīvo uzmanību no traumas.
Kādu dienu es nokritu no velosipēda un guvu stipru tarumu, man bija sasitumi, un es arī sasitu galvu. Man bija nopietns satricinājums, un mani uzreiz ar ātro palīdzību aizveda uz slimnīcu. Kopš tā brīža es pat netuvojos velosipēdam, kaut gan pirms tam man ļoti patika ar to braukt. Kādu dienu man veica dianētisko procedūru (oditingu). Es uzreiz sapratu, ka cilvēks, kurš man to veic ir kompetents, un es varu uzticēties. Pēc procedūras es sāku skaidri apzināties cēloni manām galvessāpēm, kuras biju jutis veselu gadu – to cēlonis bija kritiens no velosipēda. Pirms tam es domāju, ka iemesls ir cits – par maz guļu, slikti ēdu vai kaut kas tamlīdzīgs. Es arī ievēroju, ka manas rētas sāka izlīdzināties, es atkal varēju braukt ar velosipēdu, man vairs nebija bail nokrist.
Paldies personālam par labu servisu un paldies autoram, kurš uzrakstīja grāmatu Dianētika un aprakstīja dianētisko procedūru (oditingu). Man nav žēl ieguldīto resursu, jo tas ir to vērts.»

 

 Oditings* – (no latīņu valodas audire, tas nozīmē «dzirdēt vai klausīties») – tā ir absolūti unikāla privātās konsultācijas forma, kura palīdz cilvēkam paskatīties uz savu eksistenci un uzlabot savas spējas mierīgi uztvert to, kas viņš ir patiesībā, mierīgi uztvert savu apkārtni.

👇 

   uzzināt vairāk

 

 

fb 2 iconki fb insta

Ilga Neretniece
Rīgas šķīrējtiesas Administratīvais direktors

 «Sveiki, mani sauc Ilja. Es gribu pastāstīt par Dianētisko procedūru, kuras 
Paldies personālam par labu servisu un paldies autoram, kurš uzrakstīja grāmatu Dianētika u

Kādam var šķist, ka Dianētika ir pārvētēta un Oditings*(no latīņu valodas audire, tas nozīmē «dzirdēt vai klausīties» – tā ir absolūti unikāla privātās konsultācijas forma, kura palīdz cilvēkam paskatīties uz savu eksistenci un uzlabot savas spējas mierīgi uztvert to, kas viņš ir patiesībā, mierīgi uztvert savu apkārtni) ir tāda parunāšanās vien, līdz brīdim, kad cilvēks patstāvīgi un tieši ar to saskaras un sajūt, saskata kā tas strādā. Es varu pastāstīt un dalīties tikai ar savu pieredzi un varu teikt godīgi- ar katru reizi atklāju ko jaunu pozitīvā nozīmē.
Uzsākot Oditingu biju pārliecināta, ka dotās tikšanās un process būs vērsts un ietekmēs tikai mani, taču atklāju, ka tā nebūt nav. Mēs, cilvēki, esam tik ļoti savā starpā saistīti, ka dažkārt tās lietas un notikumi no mūsu pagātnes daudz vairāk ir ietekmējuši mums apkārt esošos cilvēkus.
Oditējot kādu savas dzīves notikumu, kurā kopā ar māsu atrados ļoti nepatīkamā situācijā, pēkšņi apjautu, ka dotajā notikumā galvenā loma un sajūtas nebija saistītas ar mani, bet gan ar māsu.
Dotais notikums ir saistīts ar ūdeni un slīkšanu. Kopš šī notikuma mana māsa ļoti izvairījās no ūdens un atrašanās tajā, uzsverot, ka slikti peld. Oditējot konkrēto notikumu skaidri saskatīju un sajutu tieši māsas sajūtas. Vispārsteidzošākais bija tas, ka nedēļu pēc oditinga, kad kā ierasts sazinājos ar māsu pārrunājot ikdienišķas lietas, viņa pēkšņi man paziņoja, ka ir pierakstījusies sup dēļa un vindērfinga apmācībām un ir ļoti priecīga, ka varēs darboties ūdenī. Biju pārsteigta un neticēju tam ko dzirdēju. Protams, kāds to var uzskatīt par sakritību, taču es pietiekami labi pazīstu sabu māsu un ar tādu pārliecību un prieku, kādu viņa runāja par kursiem un atrašanos ūdenī nebiju dzirdējusi gadiem. Tāpēc varu apgalvot — ikkatram cilvēkam, kas ienāk mūsu dzīvēs uz sekundi vai ilgāk, ir nozīme mūsu dzīvēs un arī mums ir nozīme citu dzīvēs. Visi esam saistīti! Man ir neizsakāms prieks, ka “izlādējot” kādus notikumus vieglāk kļūst ne tikai mums — bet arī tiem, ar ko šie notikumi ir cieši saistīti! Tāpēc novēlu nebaidīties un apmācīties, oditēties — tā ir iespēja redžet tālāk un sajust spēcīgāk! Paldies Dianētikas centram par šādu iespēju!

 

👇 

   uzzināt vairāk

 

 

KN

fb 2 iconki fb insta

Kristīna Nikuļcova
šķīrējtiesas vadītāja

 «‎Es vēlos dalīties ar jums savā veiksmes stāstā pēc grāmatas “Dianētika” izlasīšanas. Tā nu ir sanācis, ka dzīvē esmu diezgan impulsīvs un emocionāls cilvēks.
Agrāk es nokļuvu tādās situācijas, kurās es reaģēju vai kaut kā atbildēju ļoti asi. Pagāja laiks, un es sev jautāju, kāpēc es tā darīju. Varēja taču kaut kā mierīgāk. Vai kāpēc es reaģēju tik asi. Bet atbildes neatradu. Pēc izglītības es esmu psihologs un savā mācīšanās laikā sapratu, ka nevaru atrast atbildes uz saviem jautājumiem. Es neatradu nevienu instrumentu, kas atvieglotu manu emocionālo stāvokli.
Pēc kāda laika es iepazinos ar grāmatu “Dianētika”. Man iedeva izlasīt vienu nodaļu un uzreiz sapratu: “Es gribu to izzināt.” Lasot šo grāmatu, es biju šokēta. Tāpēc, ka par šādiem datiem agrāk es nekur nebiju lasījusi. Es patiešām tiku skaidrībā un sapratu kā darbojas cilvēka prāts. Es sapratu, kāpēc es tik asi reaģēju, kāpēc es nespēju sevi noteiktās situācijās kontrolēt. Tagad, lietojot datus, kas aprakstīti šajā grāmatiņā, un varu ar simtprocentīgu pārliecību teikt, ka mana dzīve ir mainījusies par 180 grādiem. Mana dzīve ir pagriezusies. Es kļuvu savādāka. Es sapratu, ka dzīvot var savādāk. Ka sevi var kontrolēt. Un, tagad, es zinu atbildes uz saviem galvenajiem jautājumiem. Es iesaku jums iegādāties šo grāmatu,izlasīt to, un, iespējams, atradīsiet atbildes uz saviem svarīgākajiem jautājumiem, kādi jums ir. Visu labu!
»‎

 

Яков Каплан истории учпеха

fb 2 iconki fb insta

Jakovs Kaplans
Datu analītiķis

 «Dianētika priekš manis nebija viegls kurss, bet es to sapratu pilnibā. Dianētikas principi un likumi ir pilnībā piemērojami dzīvē, ik uz soļa. Pateicoties šai grāmatai, es kļuvu iecietīgāka pret apkārtējo vidi, sāku redzēt dramatizējumus (vesela virkne neracionālu darbību). Fiziskais un morālais stāvoklis ir ievērojami palielinājies. Dianētika atbildēja uz manu jautājumu: "Kas virza cilvēku?"»‎

 

👇 

   uzzināt vairāk

 

Яков Каплан истории учпеха

fb 2 iconki fb insta

Kristīne Zaļakmentiņa
Interjera un nekustamā īpašuma fotogrāfs

 «Par Dianētiku uzzināju no cilvēka, uz kura dzīves līmeni es tiecos. Sakarā ar to, ka vēlējos mainīt savu iekšējo un ārējo dzīvi bet vispār nebija skaidrības, kā to izdarīt, es pilnībā uzticējos šī cilvēka ieteikumam. Tas bija Grants Cardone. Atklāju, ka Latvijā ir Dianētikas centrs un uzreiz nedomājot pieteicos uz man piemeklēto kursu. Uzsākot kursu jutos muļkīgi, domāju, kā šādi oditinga jautājumi
palīdzēs man... Ar laiku pie manis atnāca atbildes uz visiem jautājumiem, dvēsele attīrijās, iemācījos atpazīt savas emocijās, iemācījos tās kontrolēt, regulēt. Mācos atpazīt reaktīvo prātu un analītisko prātu. Un šis tikai ceļa sākums.»‎

 

👇 

   uzzināt vairāk

 

 

Яков Каплан истории учпеха

fb 2 iconki fb insta

Agita Liepa
Māksliniece

 «Es izlasīju šo grāmatu šogad jau atkal. Tagad mans mērķis ir mācīties par Dianētisko oditoru (cilvēks, kurš praksē pielieto Dianētiku). Lasot Dianētiku pirmo reizi, mani pārsteidza un arī iepriecināja tas, ka ir atrasts veids, kā uzlabot cilvēka garīgo stāvokli. Šī metode nav sarežģīta un dod labus rezultātus.»‎

 

 

 

Яков Каплан истории учпеха

fb 2 iconki fb insta

Jeļena Miglase
Medmāsa

 «Pēc šī kursa pabeigšanas es sāku justies vēl pārliecinātāks par daudziem datiem par prātu, par reaktīvo prātu (stresa, nepamatotu baiļu un nedrošības avots). Vēlme atbrīvoties no reaktīvā prāta kļuva vēl spēcīgāka. Es ļoti vēlos, lai abberācijas (jebkāda novirze no racionalitātes) nesabojātu dzīvi ne man, ne manam bērnam, ne vienkārši labiem cilvēkiem.»‎

 

👇 

   uzzināt vairāk

 

 

Dianētika: mūsdienu zinātne par garīgo veselību

 

20€

Dianetika lat

  Ātrs pasūtījums

 

  

23€
DVD 
ka pielietot dianetiku lv

  Ātrs pasūtījums

 

 

© Latvijas Dianētikas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Dianētika® un L.Rons Habards® ir preču zīmes un tiek lietotas tikai ar šo preču zīmju turētāja atļauju. Jebkura veida pavairošana nav atļauta.

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392