Tiem, kuri saprot, ka paši veido savu dzīvi! uzzināt vairāk

Praktiski padomi dažādās dzīves jomās

Kurss «Kā risināt konfliktus»

“Ieguvu zināšanas par to kā risināt konfliktus.Ja cilvēki zinātu, ka konfliktos eksistē trešā persona,pārtrauktos daudzi strīdi un konflikti.
Savā prātā pārcilāju daudz konfliktus, kuri bijuši manā dzīvē un atradu trešās personas. Jauns bija tas, ka trešā persona izplata melīgus datus.
Viss sastājās savās vietās.” – I. O.

“Man bija svarīga informācija par konfliktu rašanās iemeslu. Tas ir šķietami vienkārši un veicot praktiskos vingrinājumus, daudzas lietas šķiet “ieņēma”skaidrību.Tagad gribas apgūt konfliktu risināšanas soļus reālajā dzīvē.To uzrakstot man radās sev jautājums:kas ir tas iemesls,kāpēc man sen jau nav bijušas konfliktsituācijas? Lai kādas tās arī būtu-man tās patīk!” – V. Ā.

“Re kā, nu jau otrs kursiņš sekmīgi pabeigts…..! Ja agrāk konfliktus risināju vadoties pēc intuīcijas, tad tagad to varēšu darīt apvienojot zināšanas un intuīciju. Ja agrāk rezultāts ne visos gadījumos bija objektīvs un optimāls, tad tagad ir atlicis viens variants pakāpei, cik sekmīgi esmu spēcīga novērtēt jebkuru situāciju, kurā pastāv konflikts. Un atkal varu teikt tikai vienu- VARENI!!!” – E. P.

“Es saprotu, kāpēc vispār rodas konflikti.
Prieks, ka tagad zinu, kā pati varu risināt tos, un, kā palīdzēt citiem.
Patiesībā, tik ļoti sarežģītajiem konfliktiem ir tik vienkāršs izskaidrojums. Ja to zinātu visi cilvēki, Pasaulē nenotiktu kari.” – L. M.

Kurss «Veselums un godīgums»

“Beidzot šo kursu “Veselums un godīgums” sapratu, cik būtiski ir nedarīt kaitīgas un graujošas darbības pret sevi un citiem. Jo mierīgi var gulēt tikai cilvēks, kuram ir tīra sirdsapziņa,un, kas nenoslēpj savus pārkāpumus.
Sapratu, ka godīgam nozīmē būt brīvam!” – I. O.

“Cilvēkam vienmēr ir jāizprot tas, ko dara un, ko izdarījis. Lai vieglāk un labāk ar to tiktu galā, ir jāmācās un vēlreiz jāmācās!
Cilvēkam ir jācenšas dzīvot pēc sabiedrības pieņemtām normām, tas ir – jāievēro morāles kodekss. Nedari otram to, kas Tev pašam nepatīk. Jābūt neatlaidīgam uz labiem darbiem un godīgu rīcību!” – A. M.

“Pabeidzu kursu “Veselums un godīgums”! Super!
Man tas nācās tik viegli un nepiespiesti, mācoties par to, kā mēs varam palīdzēt sev un citiem kļūt labākiem ar overtu un visholdu izrakstīšanas palīdzību.
Patiesība un labi darbi- tas taču ir tik vienkārši!!!
Mēs varam mainīties uz labo pusi un darīt savu dzīvi, domas un darbus labākus!” – A. Z.

“Visvairāk man patika nodaļa “Jums var būt taisnība”. Tā bija interesanta un pilna paradoksiem kā pati dzīve, kurā mums jāspēj atrast pareizos vārdus un izvērtēt situāciju. Līdz šim kursam es atļāvos teikt frāzes: “Jebkurš var kļūdīties…”, “es atļauju Tev kļūdīties, jo neviens nav ideāls…” tādā veidā, iespējams, attaisnojot cilvēka neizlēmību, nevēlēšanos labot un laboties. Tagad man vairs mute neveras ko tādu teikt, pat domāt, jo šī doma pieļauj overtus un visholdus!
Ja es tagad zinu to, ko zinu, tad es nedrīkstu pieļaut, ka kļūdās tie, kas nezin.
Man patika arī precizitātes ideja, runājot pat lietām, vietām, situāciju un laiku…
Reiz, kāds reliģiozs draugs, pretīm manai kurnēšanai teica :”Esi precīza savās lūgšanās! Ja Tu lūgsi KAUT KO, tad kaut ko arī dabūsi, bet nebūsi ar to apmierināta…bieži pat to nepamanīsi, ka Tev kas dots!”
Jēdziens- Mūžīga Mīlestība, vai tā var pastāvēt tad,ja kaut kas šai faktā ir sagrozīts?” – I. B.

“Mēs katrs esam savu panākumu mēraukla. Tikai ieklausoties sevī un izvērtējot savu rīcību mēs saprotam kļūdas, ko paši esam pieļāvuši.
Vieglāk dzīvot, pieņemot apkārtesošās un notiekošās situācijas, ja patiesībā saproti, kas ir kas. Kas es esmu?
Ceļā atliek tikai regulāra prakse, prakse, prakse…!
Darbs ar Sevi!” – Z. T.

“Veselums un godīgums- jau paša kursa studēšana ir atvieglojošs, atbrīvojošs process! Kad dzīvo savu overtu un visholdu masā un neapzinies to eksistēšanu, liekas, esi ieslīdzis vietā, no kuras nav izejas, turpini visu noklusēt, turpini samazināt savas brīvības iespējamību. Savukārt, kad ar šī kursa palīdzību, saproti brīvības mehānismu un ideju, gribas ātrāk piesēsties pie o/v izrakstīšanas, lai ātrāk izbeigtu nepatīkamās sajūtas sevī, jo au esi sapratis, ka tas ir iespējams un nav slēpjams!
Jau rakstot eksāmenu viegli pieskarties brīvībai, bet doma par tās līmeni pēc o/v izrakstīšanas, burtiski neļauj sēdēt mierā, jo vēlies to ātrāk izdarīt!!!” – S. J.

“Esmu pateicīga Dianētikas centra darbiniekiem, kuri ieteica man apgūt kursu “Veselums un godīgums”!
Līdz šim biju dzīvojusi ar sajūtu, ka visu daru pareizi, ļoti atbildīgi, ko prasīju arī no apkārtējiem, un man radās patiess satraukums un neapmierinātība, ja kaut kas nenotika pēc mana prāta, jeb, kā es domāju- godīgi.
Sodien saprotu, ka problēma ir vairāk manī, un katram, kurš šķendējas par dzīvi, notikumiem, ar kuriem sastopamies ikdienā, es vēlētos ieteikt: sāksim izrakstīt savus overtus/visholdus, un mūsu dzīves kļūs labākas, laimīgākas!” – B. L.

“Tik laba sajūta, kad Tu visu saproti un, kad samazinās tūkstošiem jautājumu “kāpēc”.
Šajā kursā,ja var tā teikt, tad “atkodu” gan sevi, gan apkārtējos! Protams, ne jau līdz galam, bet tomēr – vari pasmaidīt par lielajām, vecajām problēmām.
Un pats lielākais labums, ieguvums un veikums, ir melu izbeigšanās un veiksmīga atbrīvošanās no tiem.
Jūtos uz pusi vieglāk, ka nesamelojos sīkumos. Protams, vajag pieklājīgi un iejūtīgi mācēt pateikt patiesību acīs, bet patiesības atklāšanas sajūta ir lieliska! Jo es esmu tāda, kāda esmu, nevis tāda, kāda centos padarīt sevi citu acīs!
Paldies!!! Jau tagad ir lielāka patiesā brīvības sajūta!” – I. L.

“Apgūstot kursu “Veselums un godīgums”, esmu iemācījusies saskatīt sabiedrībā visholdu un overtu dēļ cilvēkus un cilvēku grupas, kas nonākušas grūtības, nespējā īstenot sevi ne personiskajā dzīvē, ne sabiedriskajā. Ceru, ka to analīze, vai overtu un visholdu izrakstīšanas metode, man un citiem palīdzēs risināt esošās problēmas, un veidot labāku dzīvi kā pašiem sev, tā citiem sev apkārt!” – I. E.

Kurss «Laulība»

“Tagad man ir skaidrs, kāpēc laulības tiek šķirtas, kāpēc bērni slimo, kāpēc gadās arī tā, ka nedēļu pēc kāzām, laulība jau ir izjukusi.
Tagad es varēšu palīdzēt saglabāt laulību un pārdzīvot strīdus.
Laulība savā būtībā ir ļoti vienkārša lieta, un ļoti laba lieta, ja tā joprojām paliek vienkārša, bet, ja nē – tā kļūst bezgala sarežģīta. (L. R. Habbards)
Forši, ka man tas viss vēl priekšā!” – L. M.

“Pirms kursa “Laulība” uzsākšanas, jau vairākas reizes biju lasījusi bukletu. Praktiski vingrinājumi lika vēlreiz “izdzīvot” gan savas gan tuvu cilvēku kopdzīves pieredzi.
Vērtīgs kurss,lai “izlasītu vēl dažas blusiņas no sava kažoka”! Būtu dikti feini, ja overtu izrakstīšana pašai un citiem veiktos tikpat ātri, kā kursa pabeigšana klasē!
Jaunlaulātos ieteicams nelaist pie altāra pirms viņi nav izlasījuši bukletu “Laulība” un nolikuši eksāmenu, lai palīdzētu viņiem NEKĻŪDĪTIES!” – I. A.

“Apgūstot šī kursa materiālus, ieguvu jaunas zināšanas par brīvas saskarsmes nozīmīgumu laulības dzīvē, par tiem slēptajiem iemesliem, kuru dēļ laulība var izjukt.
Veicu daudz praktiskus vingrinājumus.
Pabeidzot šo kursu jūtu, ka spēšu palīdzēt citiem cilvēkiem atgūties no strīdiem laulībā, kā arī atrast un likvidēt iemeslus, kuru dēļ laulības izjūk.” – O. A.

“Es sapratu, ka manas attiecības tika veidotas uz dažādiem postulātiem, un īstenībā notika tā, kā es biju nolēmusi.
Izrādās, vaina nebija manī vai otrā cilvēkā, bet gan nezināšanā.
Es esmu tik laimīga, ka tagad zinu, kā var veidot labu laulību! Un kā nepieļaut tās kļūdas, no kurām cieš tik daudzi cilvēki mums apkārt.
Un arī kļūdas var labot!!!
P. S. Man vairs nav bail no laulībām!” – A. M.

“Pēc manām domām, katra cilvēka sapnis ir stabila ģimene, labs vīrs vai sieva un brīnišķīgi bērni. Parasti viss sākas skaisti kā pasakā – princese un princis uzsāk savu laulības ceļu kāzu valša pavadībā. Bet, tad paiet gads, divi, trīs utt. , burvība pagaist un sākas ķildas, nesaskaņas, strīdi. Liekas, ka vieglāk ir katram aiziet uz savu pusi, vai klusībā paciest savstarpējo dzīvi, jo aug taču bērni.
Bet risinājumam taču jābūt! Lūk, ir arī atbilde, ko var atrast šajā kursā, lai burvība laulāto starpā nepagaistu, lai mīlestība vienam pret otru stiprinātu savstarpējās attiecības, un pasaka, kas tik jauki bija sākusies, turpinātos un būtu ar laimīgām beigām!!!” – Z. T.

Semināri

“Paldies par semināru.
Superigi, jaunas atklāsmes, lai sasniegtu merkus dzīvei.” – V. I.

“Bija interesanti paskatities uz datiem no cita skatu punkta. Patika, ka pāros varēja taisīt prakses uzdevumus, lai pielietotu.” – M. K.

“Paldies, par tik vienkāršiem, bet ļoti nozīmīgiem datiem un prktiskiem uzdevumiem. Loti pacēla pa toni.
Paldies! Vienkārši, bet ārkārtīgi svarīgi !!!” – A. T.

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392