Tiem, kuri saprot, ka paši veido savu dzīvi! uzzināt vairāk

  • Sākums
  • Raksti
  • KĀDĒĻ CILVĒKI NEPILDA SOLĪJUMUS, PAT TĀDUS, KURUS DOD PAŠI SEV?

KĀDĒĻ CILVĒKI NEPILDA SOLĪJUMUS, PAT TĀDUS, KURUS DOD PAŠI SEV?

 “Jā, es varu neēst vakarā, nedzert, nespēlēt azartspēles”, “Es pirmdien sākšu jaunu dzīvi”, “Tagad es domāšu tikai pozitīvas domas”. “Es viņam pateikšu – nē”. “Es noteikti vienmēr un visur būšu laikā”. Tomēr, kā saka, ar labiem nodomiem ir bruģēts ceļš uz elli. Kādēļ tā notiek? Vai tad dodot solījumu un kaut ko apņemoties, cilvēks jau iepriekš zina, ka neturēs doto vārdu? - Nē. Tajā mirklī, kad solījums tiek dots, cilvēks svēti tic tam, ka spēs solījumu izpildīt.
Jā, dažkārt tiešām notiek brīnums, un apņemšanās tiek pildīta. Tomēr vairumā gadījumu – nē.
Reiz man kāda meitene teica, ka apņemšanos sākt diētu no pirmdienas viņa pilda....līdz nākamajai ēdienreizei.
Palūkosim, kā izskatās situācija realitātē. Piemēram, ar kādu, kurš vēlas uzsākt notievēt. Sieviete, iespējams, veikala uzmērīšanas kabīnē, paskatās spogulī viņai absolūti nepatīk tas, ko viņa redz, un šajā mirklī viņa nolemj, ka ir jānomet svars. Liekas, nu tad tievē, kādas problēmas? Bet nē, izejot no veikala viņa ieiet kafejnīcā iedzert kādu kafijas tasīti, nu, un bulciņu piedevām, tā teikt, aizskalo bēdas. Un pie sevis klusu sevi mierina, vēl pēdējo reizi apēdīšu bulciņu, un tad – viss, āmen. Mājās atnākusi, atsakās no vakariņām, iztur neēšanu kādas pāris dienas, un tad kāda iekšējā balss saka: “Nu un, ka esmu apaļa. Vai tad tādēļ sliktāka? Es varu atļauties būt dabiska. Ja sagribēšu, tad nometīšu svaru.”Protams, iekšejā balss var teikt arī pavisam citas lietas – katram savas, tomēr tas lietas būtību nemaina. Sieviete atkrīt atpakaļ, pārtrauc diētu un metas “atgūt nokavēto”, pie kam šoreiz neapmierinātībai ar savu izskatu klāt pievienojas  vainas apziņa, ka nav turējusi vārdu.
Vai ar jums tā kādreiz ir gadījies?

 

No kurienes nāk šīs iekšējās balsis, kuras mums dod padomu? Kas tas par “cilvēciņu” mūsu galvā, ar kuru mēs diskutējam, uzdodam jautājumus, kura atbildes uzklausām? Vai šis “cilvēciņš” ir mūsu draugs vai nedraugs?

Diemžēl pieredze rāda, ka pēc tam, kad cilvēks aiziet padomāt, tā teikt “pakonsultējas ar cilvēciņu savā galvā”, viņš vairumā gadījumu atsakās no tādiem lēmumiem, kurus jau ir agrāk pieņēmis un kuri viņu virza pretim veiksmei un panākumiem.  Dianētika mums sniedz skaidrojumu, kādēļ tā notiek, un ko cilvēks varētu darīt, lai no šāda “konsultanta” tiktu vaļā. Dianētikā ir atklāts cilvēka reaktīvais prāts un tas, kā šis prāts ietekmē cilvēku.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

красная галочка                          
Grāmatā  "Dianētika - mūsdienu zinātne par garīgo veselību" aprakstīts trešais mīlestības veids, un kā atbrīvoties no kompulsijām.          
                                                   

dianetika  

 http://dianetika.lv/lv/gramatu-veikals/194-dian-tika-m-sdienu-zin-tne-par-cilveka-gar-go-vesel-bu.html 

 

 

 

        

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392