Tiem, kuri saprot, ka paši veido savu dzīvi! uzzināt vairāk

"PAŠANALĪZE"

Izmantojot šo grāmatu un pielietojot virkni vienkāršu, bet spēcīgu procesu vien pusstundu dienā divu nedēļu laikā cilvēks pats saviem spēkiem var izkļūt gandrīz no jebkuras situācijas.
Cena: 17€
Autors: L.R. Habbards

Cilvēkam vienmēr ir kāda vajadzība, un, ja tā netiek apmierināta, tad cilvēks nejūtas labi un mēģina darīt visu, kas vien ir viņa spēkos, lai šo svarīgo vajadzību apmierinātu. Vajadzības pilnīgi noteikti būs tik ilgi, kamēr vien eksistēs cilvēki, jo neviens cilvēks bez vajadzībām pastāvēt nevar. Izmantojot šo grāmatu un pielietojot virkni vienkāršu, bet spēcīgu procesu vien pusstundu dienā divu nedēļu laikā cilvēks pats saviem spēkiem var izkļūt gandrīz no jebkuras situācijas. L.Rons Habards pēc grāmatas iznākšanas teicis: "Tas ir kaut kas pavisam jauns!". Šajā grāmatā autors ir aprakstījis instrumentus, ar kuru palīdzību cilvēks var uzlabot savu dzīvi.

Jūsu nodomi attiecībā uz sevi pašu un citiem savā būtībā ir labi. Ikdienā mums jāveido attiecības, un tāpēc mums bieži jākontaktējas ar apkārtējiem. Dažreiz mūsu saskarsme ir veiksmīga, bet dažreiz rodas konflikti un mums tie jārisina. Cik efektīvs Jūs esat? Kādas ir Jūsu potenciālās spējas? Cik daudz labāks Jūs varētu kļūt?
Vai ticat, ka varat kļūt laimīgāks un, neskatoties uz ikdienas problēmām, spēt izbaudīt dzīves garšu?

Ko iegūšu strādājot ar grāmatā aprakstīto metodi?

  • Paaugstināsies pašnovērtējums
  • Palielināsies reakcijas ātrums
  • Paaugstināsies pārliecība par sevi
  • Uzlabosies atmiņa un prāta asums
  • Vieglāka grūtību pārvarēšana.Uzlabosies sajūtu uztveres.
  • Labāka pašsajuta.

Sazināties ar mums

+371 29721471
+371 20039392